• Nabór do szkoły doktorskiej Geoplanet

  Zapraszamy do naszej szkoły doktorskiej - nowa rekrutacja!

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Małgorzaty Lempart - Drozd

  Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Lempart - Drozd, która odbędzie się 27 października 2020 r. o godz. 13:00 w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji ZOOM* pod linkiem: https://zoom.us/meeting/register/tJAqfuGvrzkoHt1J2unR5KxRMop2GmVwSuiP

   

   

  zobacz więcej

 • Obrona rozprawy doktorskiej Anny Kukuły na Uniwersytecie Wrocławskim

  Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej pani mgr Anny Kukuły, która odbędzie się 23 października 2020 r. o godz. 12.00. Pani Anna Kukuła pracuje na co dzień w Ośrodku Badawczym ING PAN we Wrocławiu jako asystent.

  Komisja rezydować będzie w Sali Rady Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Cybulskiego 30 we Wrocławiu, natomiast z uwagi na sytuacje epidemiczną transmisja dla publiczności będzie odbywać się łączami internetowymi.

  Publiczność może obserwować przebieg rozprawy pod tym linkiem : https://meet.lync.com/uniwroc/sekretariat.ing/1KSLFQ4B

   

   

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Alicji Wudarskiej

  Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Alicji Wudarskiej w dniu 7 października 2020 r. o godz. 12:00 w Ośrodku Badawczym ING PAN w Warszawie przy ul. Twardej 51/55, w sali konferencyjnej (VI p.).

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Wojewódki-Przybył

  Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Marty Wojewódki-Przybył w dniu 8 października 2020 r. o godz. 11:00 w Ośrodku Badawczym ING PAN w Warszawie przy ul. Twardej 51/55, w sali konferencyjnej (VI p.).

  zobacz więcej