• Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Magdaleny Goryl pt:"Charakterystyka ediakarskiej materii organicznej z zachodniej części kratonu wschodnioeuropejskiego"

  Dyrekcja i rada naukowa Instytutu Nauk Geologicznych PAN uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Magdaleny Goryl, która odbędzie się dnia 16 lutego 2023 r. o godz. 11:00.

  Aktywny link do spotkania: TUTAJ

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Akeeka Maitry "Evolution of the Subathu basin of Himachal Pradesh, India: Implications for the Himalayan orogeny from detrital records preserved in the foreland basin"

  Dyrekcja i rada naukowa Instytutu Nauk Geologicznych PAN uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Akeeka Maitry, która odbędzie się dnia 21 października 2022 r. o godz. 11:00.

  Aktywny link do spotkania: TUTAJ

  zobacz więcej

 • Referat dr. Samuela Boone'a w Ośrodku Badawczym ING PAN w Krakowie w ramach Polskiego Towarzystwa Geologicznego.

  Serdecznie zapraszamy na referat dr. Samuela Boome'a, który wyjątkowo odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 11.00 w auli Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie (ulica Senacka 1).

  zobacz więcej

 • O epoce antropocenu w ramach wykładów współorganizowanych przez ING PAN

  Serdecznie zapraszamy na wykłady z udziałem zaproszonego gościa: prof. Martina J. Head'a z Brock University w St. Catharines (Kanada) wokół tematyki nowej epoki geologicznej: antropocenu. 

  W ramach proponowanych wydarzeń prof. Head wygłosi wykład o propozycji nowej epoki w tabeli stratygraficznej i tzw. wielkim przyspieszeniu, oraz weźmie udział w debacie geologiczno-humanistycznej na powyższe tematy. Dokładne informacje można znaleźć poniższym plakacie.

  zobacz więcej

 • International Autumn School in Milan (I)- (2 ECTS/CFU)

  Introduction to subfossil invertebrates from lake sediments: a laboratory-based school
  15th-17thNovember 2021
  Dept. Earth and Environmental Sciences, University of Milano Bicocca Piazza della Scienza 1, 20126 Milano

   

  zobacz więcej