• Referat PTG w Ośrodku Badawczym w Krakowie w czwartek 20 czerwca 2024 r. o godz. 17:00

  Uprzejmie zapraszamy na referat w ramach posiedzenia Polskiego Towarzystwa Geologicznego w dniu 20 czerwca 2024 roku (czwartek) o godzinie 17.00 w auli Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie przy ulicy Senackiej 1.

  Referat pt. Tectonic evolution of the Pannonian Basin from top to bottom wygłosi pan László Imre Fodor

  zobacz więcej

 • Referat PTG w Ośrodku Badawczym w Krakowie w czwartek 9 maja 2024 r. o godz. 17:00

  Uprzejmie zapraszamy na referat w ramach posiedzenia Polskiego Towarzystwa Geologicznego w dniu 9 maja 2024 roku (czwartek) o godzinie 17.00 w auli Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie przy ulicy Senackiej 1. Referat wygłoszą Jan Barmuta, Lothar Ratschbacher, Asal Seyedi i Krzysztof Starzec pt. Interpretacja wyników AFT i obserwacji strukturalnych w kontekście wgłębnej budowy zachodniej części Karpat Zewnętrznych.

  zobacz więcej

 • Referat "Problem starszych zlodowaceń w Tatrach" w Ośrodku Badawczym ING PAN w Krakowie

  Serdecznie zapraszamy na referat pt. "Problem starszych zlodowaceń w Tatrach", który wygłoszą p. dr Jerzy Zasadni (AGH) i p. dr Piotr Kłapyta (UJ) w dn. 25 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w auli Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie przy ul. Senackiej1.

   

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Grety Brancaleoni

  Dyrekcja i rada naukowa Instytutu Nauk Geologicznych PAN uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Grety Brancaleoni, która odbędzie się dn. 19 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:00 zdalnie przy pomocy ZOOMu. Temat pracy: Reconstruction of depositional and post-depositional processes at Obishirian sites (Central Asia – Kyrgyzstan).

  Link:

  https://zoom.us/meeting/register/tJAqf-Crqj4qE9wND4VEffg7S6XVltzA7unb

   

  Rozprawa dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem

  https://www.bip.ing.pan.pl/ing/postepowania-w-sprawie/przewody-doktorskie/14925,Greta-Brancaleoni.html

   

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Fabiana Tramma pt: "Micro- to nanoscale constraints on fluid-induced alteration processes of zircon, monazite and xenotime – experiments and nature"

  Dyrekcja i rada naukowa Instytutu Nauk Geologicznych PAN uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Fabiana Tramma, która odbędzie się dn. 14 marca 2024 r. o godzinie 12:00 zdalnie przy pomocy ZOOMu.
  Link: 

  https://zoom.us/meeting/register/tJMrceGqrTIjHdMUeXKk0CO0tbyMMe97lwAv

   

  Rozprawa jest dostępna w naszym Biuletynie Informacji Publicznej:

  https://www.bip.ing.pan.pl/ing/postepowania-w-sprawie/przewody-doktorskie/14794,Fabian-Tramm.html

   

   

   

  zobacz więcej