• Noc Muzeów 2023 w Muzeum Geologicznym ING PAN w Krakowie

  W tegorocznej Nocy Muzeów w Krakowie jak zawsze wzięło udział Muzeum Geologiczne ING PAN wraz z naukowcami Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie. Z  przyjemnością odnotowaliśmy wysokie zainteresowanie Krakowian i turystów wiedzą z zakresu nauk o Ziemi, warsztatami dla dzieci i dorosłych oraz czasowymi wystawami zorganizowanymi w muzeum specjalnie z tej okazji.

  Podczas Nocy Muzeów zwiedzający mogli podziwiać wystawę stałą, kolekcję meterorytów, dowiedzieć się o roślinności sprzed ponad 150. milionów lat a także poznać historię Muzeum Polowego ("Muzeum w plecaku"), stworzonego przez Jarosława Sagana w czasie II wojny światowej, gdy walczył w Armii Andersa.

  Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie wydarzeniami w naszym Muzeum!

   

  Wydarzenie przygotował zespół w składzie:

  Michał Banaś, Paweł Ciepiela, Jan Goleń, Agata Jarzynka, Izabela Kocjan, Bogumiła Prytko, Tomasz Siwecki, Anna Zagórska, Krzysztof Zagórski.

  zobacz więcej

 • Noc Muzeów 2021 w Muzeum Geologicznym ING PAN Krakowie

  Uprzejmie zapraszamy w piątek 21 maja na Noc Muzeów 2021 w naszym Muzeum. Noc Muzeów w Krakowie tym razem odbywa się w dzień – u nas w godzinach 12.00 – 20.00. W programie dwie ekspozycje specjalne: "Mieszkańcy Bursztynowej Komnaty" oraz "Gwiazdki z nieba".
  Dodatkowo o godz. 17.00 i 19.00 – omówienie wystawy stałej „Budowa geologiczna obszaru krakowskiego”

  Czekamy na Państwa!

  zobacz więcej

 • Małopolska Noc Naukowców 2018

   

  zobacz więcej

 • NOC MUZEÓW w Krakowie 18/19 maja 2018

   

  zobacz więcej

 • Małopolska Noc Naukowców 2017

   

  zobacz więcej