• Odeszła dr Elżbieta Porębska

  Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu dr Elżbiety Porębskiej, doktorantki w ING PAN i współpracowniczki naukowców instytutu a dla wielu z nas także serdecznej koleżanki.

  Pracownicy i dyrekcja Instytutu Nauk Geologicznych PAN

   

  Nekrolog Uniwersytetu Jagiellońskiego:

   

   

   

   

   

   

   

   

  zobacz więcej

 • Żegnamy dr Zdzisławę Urbanek

  Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że 2 czerwca 2022 roku we Wrocławiu odeszła dr Zdzisława Urbanek, wieloletnia adiunkt w Zakładzie Geologii Sudetów Instytutu Nauk Geologicznych PAN - obecnym Ośrodku Badawczym ING PAN we Wrocławiu.

   

  zobacz więcej

 • Żegnamy prof. dr hab. Krystynę Piotrowską

  Z żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu prof. dr hab. Krystyny Piotrowskiej, specjalistki kartografii geologicznej i tektoniki, wieloletniej pracownik naukowej PAN oraz współpracowniczki i dobrej koleżanki.

  Dyrekcja i pracownicy ING PAN

  Wspomnienie prof. Krystyny Piotrowskiej na stronie PIG-PIB

  zobacz więcej

 • Pożegnanie prof. Romana Micnasa

  Z najwyższym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 13 stycznia 2022 r. odszedł śp. prof. dr hab. Roman Micnas, wielki fizyk teoretyczny i naukowiec fizyki materii skondensowanej, dziekan Wydziału III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi Polskiej Akademii Nauk.

  Rodzinie i bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

  Dyrekcja wraz z pracownikami Instytutu Nauk Geologicznych PAN

   

  zobacz więcej

 • Żegnamy prof. dr. hab. Leonarda Mastellę

  Z głebokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 1 stycznia 2022 r. odszedł. śp.  prof. dr hab. Leonard Mastella, wybitny naukowiec i autorytet dla całego środowiska geologicznego, nestor kolejnych pokoleń naukowców - geologów. 

  Zachowamy w pamięci prof. Leonarda Mastellę jako wybitnego naukowca i badacza terenowego a także niezwykle szanowanego współpracownika i kolegę.

  Pracownicy i Dyrekcja ING PAN

   

  Nekrolog WG Uniwersytetu Warszawskiego wraz z informacją o uroczystościach pogrzebowych:

  zobacz więcej