• International Autumn School in Milan (I)- (2 ECTS/CFU)

  Introduction to subfossil invertebrates from lake sediments: a laboratory-based school
  15th-17thNovember 2021
  Dept. Earth and Environmental Sciences, University of Milano Bicocca Piazza della Scienza 1, 20126 Milano

   

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pawła Ziemiańskiego pt: "The mechanism of methane adsorption on clay minerals"

  Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Pawła Ziemiańskiego pt: "The mechanism of methane adsorption on clay minerals", która odbędzie się dn. 25 października 2021 r. o godz. 12:00 w sposób zdalny za pomocą programu ZOOM.

  Link do spotkania: https://zoom.us/meeting/register/tJElceiprDsiGtwEqpgNWzUILmvP_1OU4YOD

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Niny Kowalik pt:"Rekonstrukcja sezonowej mobilności plejstoceńskich ssaków na przykładzie łosia (Alces alces L.) z Jaskini Borsuka ..."

  Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Niny Kowalik pt:"Rekonstrukcja sezonowej mobilności plejstoceńskich ssaków na przykładzie łosia (Alces alces L.) z Jaskini Borsuka i mamuta włochatego (Mammuthus primigenius Blum.) z graweckiego stanowiska Kraków Spadzista w oparciu o pomiary in situ składu izotopowego Sr w szkliwie zębów", która odbędzie się dn. 14 Października 2021 r. o godz. 12:00 w sposób zdalny za pomocą programu ZOOM.

  Link do spotkania: https://149.156.2.140/fmlurlsvc/?fewReq=:B:JVUzOD85My9/NDsnOS9gbTQ5ODM5OC96YG5naH18e2w0OTo+aDhoMD4wMDhramxsOzA/aj44aDs7OW9rbT1oMD07bDA9Pjw9bC99NDg/OjsxOjs7PjoveGBtNDgxWkpfTTpQOTg+MDkxJDgxWkpfTTpoOTg+MDkxL3tqeX00ZCdkYGJmZWhjanNoYklgZ255aGcnYntoYmZ+J3llL2o0MDwvYW1lNDk=&url=https%3a%2f%2fzoom.us%2fmeeting%2fregister%2ftJYkf-ippjssGdwZus-aESVTuUmXzASwvRG_

  zobacz więcej

 • Referat pracownika krakowskiego ośrodka ING PAN

  Uprzejmie zapraszamy na referat w dn. 23.09.2021 r. o godz. 17:00 pt. "„Paleogleby jako kopalny zapis zmian środowiskowych i klimatycznych na przykładzie permu i triasu Gór Świętokrzyskich" autorstwa dr. Karola Jewuły (ING PAN) i dr Anny Fijałkowskiej-Mader (PIG-PIB), w ramach posiedzeń naukowych Polskiego Towarzystwa Geologicznego.

   

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mateusza Kufrasy pt. "Model dewońsko-karbońskiej ewolucji tektonicznej basenu lubelskiego w oparciu o analizę danych sejsmicznych i pól potencjalnych oraz bilansowanie przekrojów geologicznych".

  Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Mateusza Kufrasy pt. "Model dewońsko-karbońskiej ewolucji tektonicznej basenu lubelskiego w oparciu o analizę danych sejsmicznych i pól potencjalnych oraz bilansowanie przekrojów geologicznych".,  która odbędzie się dn. 16 września 2021 r. o godz. 12:00 w sposób zdalny za pomocą programu ZOOM.


  Link do spotkania: https://zoom.us/meeting/register/tJMuf-mupzguGdPoeoJe7eDWNHS1F3SK0Hon

  zobacz więcej