• Śp. prof. dr hab. Joachim Szulc

  Z żalem żegnamy śp. prof. dr hab. Joachima Szulca - zasłużonego naukowca ING UJ, członka rady naukowej ING PAN w latach 2011-2014 oraz wieloletniego współpracownika Instytutu Nauk Geologicznych PAN.

  zobacz więcej

 • Spotkanie pracowników OBK z dyrekcją ING PAN

  W dniu 22.01.2020 r., z okazji rozpoczęcia nowej czteroletniej kadencji, dyrektor ING PAN prof. dr hab. Ewa Słaby zorganizowała spotkanie z pracownikami Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie. W trakcie uroczystego zebrania złożono pani dyrektor gratulacje wraz z kwiatami i upominkiem od pracowników ośrodka oraz serdeczne życzenia zdrowia i dalszej owocnej pracy. Pani dyrektor złożyła przy tej okazji wszystkim pracownikom i współpracownikom podziękowania za osiągnięcia i zaangażowanie w okresie mijających czterech lat oraz zaprosiła na okolicznościowy poczęstunek.

   

  zobacz więcej

 • Referat w Ośrodku ING PAN w Krakowie wygłosi Ashley Gumsley

  Uprzejmie zapraszamy w dn. 15.01.2020 r. o godz. 14:00 na referat pt. „Caught between continents: first identification of the Ediacaran Central Iapetus Magmatic Province in Western Svalbard, with implications for final Rodinia breakup and glaciation” w sali wykładowej Ośrodka Badawczego ING PAN w Krakowie.

  zobacz więcej

 • Świąteczne spotkanie w krakowskim ośrodku ING PAN

  W dn. 18 grudnia 2019 r. w OBK ING PAN odbyło się tradycyjne spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

  zobacz więcej

 • Publiczna obrona rozprawy mgr. Igora Niezgodzkiego

  Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgra Igora Niezgodzkiego, która odbędzie się 29 listopada 2019 r. o godz. 12:00 w Ośrodku Badawczym ING PAN w Krakowie przy ul. Senackiej 1, w sali odczytowej (I p.).

  zobacz więcej